Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ki járt már Szegeden és mi a...

Ki járt már Szegeden és mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 11:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Én itt lakom, és nagyon szeretek itt élni.

Laktam már a városon belül több helyen, de olyan nem volt, hogy ne éreztem volna magam jól.

Bárhol laktam, minden közel volt.

No meg tömeg közlekedéssel is bárhova hamar el lehet jutni, vagy akár kocsival, mostanában már nincsenek akkora dugók.

Szóval szeretek itt!:)

2009. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én látogatóként jártam ott, nem is a közelben lakom. Nagyon megfogott és még sok év után is jól emlékszem rá. Különleges, tiszta, történelmi, de egyben modern is. Az egyik legszebb magyar város szerintem. Meglepett, hogy sokan németül beszéltek, mert messzebb esik Németországtól és Ausztriától, mint a legtöbb nagy város. Ezek szerint már a külföldiek is felfedezték maguknak.
2009. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor egy családi kirándulásnak megfelelő célpont! :)
2009. márc. 26. 11:48
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Szia!Énis itt lakom.Nekem a véleményem igen megoszlik.Igazából itt nyáron van élet.A Kárász utcán,Tisza parton,Dóm téren különböző programok.Pl.:SZIN,Szabadtéri Játékok különböző muzeális kiállítások,hangulatos belváros.Strand,élményfürdő.De így télen,tavasszal nincs semmi extra.Szerintem lehetne tisztább is a város,mert sajnos igen sok a hulladék szét dobálva.A Tisza ilyenkor tiszta kosz,meg fent is van,igy nem egy élmény még csak nézni sem.De gondolom ez máshol is így van.Én szeretem szegedet de csak nyáron jó,nem hiába a napfény városa.
2009. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Harmadik válaszoló vagyok.A második válaszoló mondta hogy sok itt a külföldi.De nem kimondottan azért mert már felfedezték maguknak hanem mert ez ugye Egyetemi város.Sok a külföldi hallgató.És valóban németek,angolok,mongolok,vietnámiak,afrikaiak stb igy évközben igen benépesitik a várost.
2009. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Én 20 km-re lakok Szegedtől, elég gyakran járok arra. Aránylag szép város, bár tipikus alföldi... Látnivaló nincs valami sok.

Az emberek olyan "nagyvárosiak", bár még mindig jobb, mint mondjuk Szolnok, vagy Gödöllő.

Egy 1 napos kirándulást talán megér.

2009. márc. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
6 évet töltöttem ott, az egyetemi éveket. Koszos büdös nagyváros. Pozitivum, hogy sok szórakozási lehetős van, gyorsan el lehet jutni A ból B be, mindent meg lehet találni egy helye Dn vannak szép részei.De akkor is koszos, sok rohanó ember,munkalehetőség nem igazán van, főleg az értelmiségnek, mert mivel egyetemváros full teli van, de igaz ami igaz Szolnoknál egy dekával jobb.
2009. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Szia! én oda jártam egyetemre az ország másik feléből és a mai napig IMÁDOM!!! Gyönyörűen felújították a belvárost, engem mindíg elvarázsol. Ha kirándulni mentek feltétlenül menjetek el a vadasparkba és a füvészkertbe is!
2009. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Én sokat jártam szegeden. Régen nem tetszett, de mióta felújították a belváros jelentős részét, már tetszik.

Ami mindig is tetszett Szegeden, az a rengeteg szép lány a belváros utcáin (az egyetem jóvoltából).

2009. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
12:49: az idős turisták, akikkel én találkoztam, biztos, hogy nem egyetemre járnak...csak úgy megjegyeztem, hogy érdekes, hogy annyi a turista, mert én a Dunántúlon sem találkoztam annyival. Szerintem ideális családi nyaralásra és Ópusztaszerre is ki lehet menni Szegedről.
2009. márc. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!