Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen a kazincbarcikai strand?

Milyen a kazincbarcikai strand?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Mennyi a mély víz?(~160+)
2011. jún. 29. 10:36
 1/2 anonim válasza:
Hát nem a legjob van egy 190 cmes van egy nagy csúzda 100ft egy csúszás van egy gyerek medence 6 éven aluliak mehetnek be avgy egy normáls 130cm és van egy olyan medence ahova belefe mélyül a vége annak is csak 130cm nem meleg a viz max ha annyira süt a nap
2011. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem egy kalap SZ... Miért 900-s belépőért mit kapok ???

1-A parkolás lehetetlen a közelbe ha csak nem a strand bejáratától balra a füvön na ez minusz 6000Ft(köszi közterületesek) a házak között megincsak lehetetlen a saját parkolója meg 20 férőhelyes,lejebb a spárnál tud de cipelheted a cuccaidat kb 200 métert 38 fokba,de szerintem ez tudatos...

2-A kávé 260 ft a halászlé levespor ízű és lassú a kiszolgálás

3- A gépház és a pancsoló közötti fát kivágták keress na árnyékot hogy ne érjetek egymás seggébe.

Hogy jót is írjak a gyerek pancsoló a nagyon jó meleg is és jól érzik benne magukat a skacok


Én viszon a büdös életbe nem megek oda,inkább Tiszaújváros vagy Miskolc Eger vagy Ózd vagy Demjén......

2011. aug. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!