Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » BALATON körül olcsó szállás?...

Kisportoltfiatal kérdése:

BALATON körül olcsó szállás? NEM KEMPING

Figyelt kérdés
olcsó szállás alatt gondolok itt 1-2e ft/éjszaka, haverokkal mennénk kb 10en földön alvás nem probléma :D
2011. júl. 1. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Zánka
2011. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*Zánkán van egy magyon jó ifjúsági tábor, ami olcsó. Van 10 ágyas szoba is, de van kevesebb ágyas úgyszintén. Nem emeletes ágyak vannak, hanem normális egy személyesek. Minden ágyhoz tartozik külön szekrény.

3 szobánként van csak 1 fürdőszoba.

Ez a tábor nagyon szép helyen fekszik, parkos környezetben.

Biciklibérlés is megoldható. A Balantonparttól, strandtól 1/4 óra járásra van.

2011. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
itt nézheted meg részleteket: [link]
2011. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi Balatonfüredre egy apartmanba megyünk 3ezer Ft/éj. 2-10 főig helyet biztosítanak :)
2011. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én (az első 3 hozzászólásos) a nyári üdülőházakra gondoltam, mert Zánkán többféle szállási lehetőség is van: vannak hotelek, faházak stb. De én a nyári üdülőházakat ajánlom. De persze nézzétek meg, hogy melyik tetszik a legjobban, és ti döntsétek el!
2011. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!