Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mondanátok nekem olyan nyaraló...

Mondanátok nekem olyan nyaralóhelyeket ami nem vészesen drága és, ha lemegyek kb. egy hétre nem csak strandolni tudok (vagy egyéb) hanem többféle elfoglaltság is megadatik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon olcsó,de főleg strand vagy túra, Agárd. Zamárdi.Strand,túra,közelben van tihany,komp,hajokázás,kalandpark,cirkusz,falunapok,lovarda,kertmozi. AIgazából. Mit szeretnél csinálni?SZórakozásra,kirándulásra,vagy városnézésre gondoltál? Ha megirod,majd irok:)
2011. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Horvát tengerpart, privát apartmanok, helyben, direktben a tulajtól foglalva. Igaz, hogy így elmegy kb.1-1,5 órád a keresgélésre, de 35-40 euróért lehet akár 4-5 fős apartmanokat kapni 1 éjre. Attól ne félj, hogy szállás nélkül maradsz, 1000-1500 m-re a parttól mindig rengeteg üres szálláshely van. Ha 1 hétre maradsz, még egy kicsit engednek is az árból. Ha nem valami icipici településre mész, rengeteg elfoglaltságot találsz, csak győzd energiával, idővel és programtól függően pénzzel! Pl. búvárkodás, hajókirándulás, vitorláskirándulás, banánozás, jetskizés, olyan hajós-ejtőernyős-vontatós valami (nem tudom a nevét :) ), esti romantikus séták, no meg a közeli óvárosok, történelmi helyek, akváriumok, természetvédelmi területek, esetleg 1-2 sziget meglátogatása, stb. 1 hét nem is elég...
2011. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

13:44 vagyok. Bocsi, most látom, Magyaro.-n maradnál, dicséretes, csak én vagyok vaksi.

A Balaton partján is sok szabad szálláshely van, érdemes úgy menni, hogy helyben keresel (ez nekünk mindenhol nagyon bevált, mert ha ott állsz a kapuban, inkább engednek az árból, minthogy elengedjenek egy jó vendéget!). És a Balaton környékén rengeteg lehetőség van, gyönyörű tájak, az északi parton a Hegyestű, a Kőtenger, Tihany, Badacsony, Tapolca, stb.

2011. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Balaton körül már sokszor voltam mert rokonok ott élnek, és így még szállást sem kellett fizetni :))


Ezért gondoltam felteszem ide, mert neten keresgélve Balatont találtam meg legfőképp.


Köszi a választ! :)

2011. júl. 2. 14:18
 5/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Inkább túrázgatni szeretnék menni.


Még esetleg olyan hely, ami nem strand hanem tó patak, ilyesmi...


Inkább tó mert ott fürdéslehetőség... :))

2011. júl. 2. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg Tatán voltál már? Ott nagyon szép fürödhető hajozható tó van, gyönyörű várral kilátással,olcsó szálláslehetőséggel,túralehetőség is nagyon szép van!:) Vagy esetleg Fertő tó körül? Bár az messzebb van..:)
2011. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisza tó?

Pécs mellett Orfű? Ott lehet túrázni, lovagolni, fürdeni (nem csak az élményfürdőben, hanem a tóban is), Pécs is közel van, ott is van egy csomó látnivaló. (pl egy túra a TV toronyba).

2011. júl. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Lilafüredhez mit szóltok ? Voltatok már ott?? Élmények/vélemények?

2011. júl. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!