Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Én budapest repülőtérről...

Én budapest repülőtérről szeretnék eljutni, pécsre, hogyan tudok a legegyszerübben? Ugy tudom vannak ilyen speciális transzfer buszok! De nem találom az interneten. írjatok légyszives!

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 18:18
 1/7 anonim válasza:
0%
repülővel! komoly... nézz utána pécsi reptér is van!
2011. júl. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már nincsen közvetlen busz, ha arra gondolál amire én... Sajnos az csak az EU-s elnökség idején járt...

Viszont a 200E BKV busszal be tudsz menni a Határ útig, onnan 3-as metróval Deák térig, ott átszállsz a 2-es metróra, elmész a Déli pályaudvarig. Onnan megy Intercity Pécsre.


A vonatot a [link] oldalon tudod megnézni.

2011. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pff, jah reptér van pécsen csak Bp-Pécs repülő nincs...
2011. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2011. júl. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket.az utolsó nyert. éjjel érkezik a repülő....vagy ott alszunk a reptéren,és hajnalba megyünk tovább amikor buszok is vannak. :) vagy nézünk buszt.
2011. júl. 11. 18:41
 6/7 A kérdező kommentje:
azt tudjátok esetleg hogy mikor van reggel az első metro? és hány orakor megy az utolsó? mikor nyit
2011. júl. 11. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!