Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten milyen olcsó, de...

Budapesten milyen olcsó, de jó programokat tudtok ajánlani? Amiben benne van az odaút is tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sétálás a budai hegyekben, nézd meg a parlamentet.
2009. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát,a tömegközlekedés sajnos már önmagában nem olcsó,de a Budai vár,a városliget,a Jánoshegy-Normafa,és a Gellérthegy is ingyen van,és nem utolsósorban jön a jóidő.A budakeszi vadasparkba is érdemes elmenni

FELNŐTT JEGY: 700 Ft/fő

GYERMEK JEGY: 400 Ft/fő (2-14 éves korig)

DIÁK ÉS NYUGDÍJAS JEGY: 500 Ft/fő

2009. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy séta a Margitszigeten/Gellérthegyen/stb, utána beülni egy kellemes kávézóba egy kávéra/forró csokira/sütire vagy pizzázni és beszélgetni egy jót. Tudom ajánlani a teázót is, vizipipával.

Libegő?

2009. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :-)
2009. márc. 31. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A váci utcát, és környékét se hagyjátok ki, de ha sétálni indultok, és nem pestiek vagytok, mindenképpen ajánlom, hogy a duna part környékét ne hagyjátok ki, sétáljatok át a Gellért hegyhez, esetleg föl is, és stb. Gyönyörű, főleg éjszaka... A jegyárakkal már nem vagyok teljesen tisztában, de lehet venni napijegyet, így mindenképpen olcsóbb szerintem. Nézzétek meg a bkv honlapján a jegyfajtákat, számolgassatok hogy mennyit kell utaznatok, és olyan jegyet vegyetek, ami jobban megéri. Én volt hogy havi diákbérletet vettem, csak három napért, mert így olcsóbban jött ki.
2009. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!