Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Velencei tó körül a Bence-hegy...

Velencei tó körül a Bence-hegyen valaki tud egy hangulatos kis pincét ahol el lehet fogyasztani egy kis bort?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan helyet keresünk ahol üveges bort tesznek eléd hanem csak egy kis pincét. :)

Utca és pincenevet esetleg tud valaki?


2011. júl. 17. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szeretnélek felvilágosítani,mivel idén érettségiztem földrajzból. 0-200 méterig sikság,200-500 méterig dombság,500-1000ig alacsonyhegység,1000-1500 ig középhegység,1500-tól magashegység. tehát 500méter aalatt dombságnak minősűl. a velencei meg ez alatt van. tehát hol van neked bence-hegy? max bence domb
2011. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönjük Emese!


Nem földrajz felvilágosítást kértem hanem hogy hol van ott jó borospince!

Egyébként meg hegynek írja ahol kerestem: [link]

Ott meg lehet nézni mire gondoltam!

2011. júl. 17. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg nézd ezt meg

2011. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg még ezt nézzétek meg, itt nézzetek körül. Gyakran járok kirándulni Sukorón is, és elmentem egy pincesor elött, úgy emlékszem, hogy volt kint egy tábla, hogy nyitvatartás stb. Tehát itt biztos belehet ülni és kostolgatni. Ez a Bence-hegytől alig pár kilométerre van. Amikor kirándulunk a Bence-hegyen szoktuk hagyni a kocsit és átszoktunk sétálni max egy félóra kocsival meg öt perc, szóval közel van.

2011. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!