Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestre jön egy barátom és...

Budapestre jön egy barátom és mindent meg szeretnék neki mutatni. Segítenél?

Figyelt kérdés
Jön látogatóba hozzám valaki Budapestre és meg szeretnék mindent mutatni neki! Viszont én sem ismerem annyira a várost, nem régóta lakom itt. Ismertek olyan weboldalt ahol térképpel együtt minden nevezetességet megtalálok? Köszönöm előre is. Egyéb szórakozási lehetőségeket is ajánlhattok. Köszi!
2011. júl. 19. 10:26
 1/8 anonim válasza:
51%
Menjetek egy hotelszobába, ott mindent meg tudsz neki mutatni!
2011. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Budai vár, Mátyás templom, ide a Budavári Siklóval felmehettek, Gellért-hegy, Hősök tere, Dunakorzó, Margitsziget, Váci utca/Vörösmarty tér, Parlament, Szt.István Bazilika, aztán elmehettek este a Széchenyi fürdőbe, előtte meg a Városligetbe sétáltok egyet. Ezek a főbb nevezetességek, de biztos vannak még szép helyek ezeken kívül is.
2011. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

16:09-hez kiegészítés, mint programok: libegő és a felső állomásán a kilátó, Budavári Labirintus, Margit-szigeten a Bringó hintózás, az Egér út mellett nyári bob-pálya, Camponában a Tropicarium, Láthatatlan kiállítás (Népliget), Planetárium (Népliget), Aquaworld (Újpest)


Szerintem ennyi látnivaló és program, amit a másodikkal összeírtunk, egy hétre is elég, unatkozni biztosan nem fogtok!

2011. júl. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! még, még, még!!! :)
2011. júl. 20. 12:54
 5/8 A kérdező kommentje:
az általatok felsoroltak többségét én is ismerem, ezért szerettem volna olyan oldalt vagy vmi mást ahol mindent megtalálok..
2011. júl. 21. 10:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Csodák Palotája - felnőtteknek is remek szórakozás
2011. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyócker XD
2011. júl. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Andrássy út teljes hosszában (Opera, Liszt Ferenc tér, Oktogon, Hősök tere), Vajdahunyad-vár, Normafa és környéke - inkább kirándulni-, valamint a "Milleneumi Kultúrális Központ" is érdekes lehet: modern múzeumok, Nemzeti Színház, MÜPA van erre. Ja, a Ráday utca is érdekes lehet, plusz a Dunakorzó : )
2011. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!