Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyíregyháza vasútállomásról...

Nyíregyháza vasútállomásról hogy jutunk el a vadasparkig? Ha busszal vagy villamossal kell menni, hol lehet megvenni a jegyet, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Köszönöm.Még sosem jártam ebben a városban.
2011. júl. 20. 15:00
 1/4 anonim válasza:

villamos nincs:D


8 as busz visz ki oda (de nem 100% vagyok benne biztos)

Ahogy kijösz a vasutállomásból már ott is van egy buszmegálló( de át kell menni zebrán) és ott vannak ilyen "bódé" szerüségek ott lehet venni 240ft (ebben sem vagyok biztos) jegyet mert buszon is lehet venni de ott 300ft

2011. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nyíregyházán nem jár villamos :D
2011. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mantis religiosa ***** válasza:
Ha már vonaton vagy, személyvonat, menj még egy megállót, az Nyíregyháza-Sóstó megállóhely, ott szállj le. A közúti átjárón menj át, balra lesz egy út a vasútra merőlegesen, kb. 200-300 méterre, az út végén balra 50 méter és ott vagy a bejáratnál. Ha vasutas vagy sok pénzt spórólhatsz. :-)
2011. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyíregyházi vok, de inkább nézd meg a menetrendet... Ja villamos nincs XD
2011. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!