Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy van most a bp-i vidámpark...

Hogy van most a bp-i vidámparkban a jegyárban benne van minden vagy külön jegyet kell venni mindenre?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 21:40
 1/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2011. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindent használhatsz,pár kivétel van !
2011. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Többnyire a belépő ára tartalmaz mindent. Egy-két kivétel van, de ezeket megtudod nézni a vidámpark honlapján is. Pl. kísértet kastélyért kell fizetni, gokartért, ilyesmikért.
2011. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az oldalukon nem igen találtam semmit linket megköszönném ( nem a vidampark.hu-ra gondoltam hanem azon belül)
2011. júl. 30. 07:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontos linket nem tudok küldeni, mert ahhoz hogy utánanézzek most vacak a netem és nincs elég időm megvárni amíg betölt. Ha jól emlékszem tök egyszerűen van egy olyan pont hogy játékok bemutatása vagy hasonló és anno ezeken belül külön színnel voltak szedve tán a gyerek, a felnőtt és a fizetős játékok. Hogy most ez hogy van nem tudom.
2011. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!