Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki megy Budapestre Pécsröl...

Valaki megy Budapestre Pécsröl 08. 01-jén éjjel?

Figyelt kérdés
Reptérre kellene mennem 08.02-án hajnali 3ra kellene odaérnem. ketten mennénk tesómmal, csak nincs aki elvigyen minket.
2011. júl. 30. 10:35
 1/3 anonim válasza:

szia

miért nem mentek vonattal? a reptéren úgy tudom hogy indulás előtt 1 órával legalább kint kell lenni.

a vonat Pécsről budapest-délibe 19:14-kor indul és 22:05-kor van ott. onnan metróval át a nyugatiba (deák téren átszállva)és a nyugatiból és 23:43-kor megy a vonat és a reptéren van 0:05-kor. ez azért jó mert pár órával előbb ott vagy és ahogy mondtam pár órával előbb kint kell lenni.

nem tudom hogy milyen jegy kell de kb 5.000 Ft a jegy /fő tehát együtt nektek 10.000 Ft körül van. és így még talán olcsóbb mintha vki menne és az útiköltséget kéne fizetned. mert pécsről pestre nem olcsón visznek, főleg a mai világban.

2011. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jah bocsi azt elfelejtettem hogy az 5.000 Ft az egész jegy, a diák csak fele
2011. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. júl. 31. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!