Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy szalodaban, vagy egy...

Egy szalodaban, vagy egy apartmanban, csak 18evtol lehet szobat berelni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem, bárkinek, de a szállodát két l-lel írjuk.
2011. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ország- és szállodafüggő, vannak szállodák, ahol csak 18 év felettiek szállhatnak meg, fiatalabbak még szülői kísérettel sem.


(Nagy bosszúságomra ilyen például a Park Hotel Shanghai-ban, ahova nem vihetem be a lányomat, pedig építészettörténetileg igen jelentős épület.)

2011. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen. Tudom, hogy 2 l-el irjuk, elirtam. :)

Es koszonom.:)

2011. aug. 2. 18:25
 4/5 Nikol.T. válasza:
100%
Sajnos, valóban szálloda függő. De kevés a kivétel, ahol bejelentkezéskor nem kérik a személyi igazolványt - a "biztonsági adatok" felvétele miatt. Ugyanakkor gyakran nem az életkor miatt kérik a személyit, hanem az "utólérhetőség" érdekében - ha valaki távozáskor nem fizetett, vagy megrongálta a szobát. Szóval - ha a 16-ot már betöltötted - még az igazolványt kérő helyeken is lehet szerencséd. Sok sikert!
2011. aug. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kell szűlői engedéj
2011. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!