Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A bikali élménybirtok megéri...

A bikali élménybirtok megéri a pénzét?

Figyelt kérdés
Az élménycsomag megéri? Legyen fürdőzés vagy ne?
2011. aug. 7. 16:10
 1/2 anonim válasza:
Hátt nem értem miért nem válaszolnak erre a kérdésre.. Am meg nagyon érdemes elmenni!! nézd meg a honlapot! van egy küleönleges albino szamár!! lovagolni is lebet!
2012. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
56%

Tudom, hogy régi kérdés, de hátha idetéved még valaki:

NAGYON nagyon nagyon megéri Bikalra menni. És nem csak az élménybirtokra. Egy nagyszerű falu, nagyon aranyos emberekkel. Vannak ott tizenévesek (bár nem szeretik a 'Kastélyosokat' :D ) meg nagymamák, nagypapák, de laknak ott fiatalabb felnőttek is. Közel van Egyházaskozás, Tófű stb.

Ott egy park, ami rögtön az ember szívébe lopja magát. (A tó melletti kis 'betontömb'-öt viszont nem ajánlom senkinek. Az a Bikali lakosok Szent helye...nameg az enyém. Én pesti vagyok ugyan, de már Bikalinak számítok. :P ) Jaaaa, és a suliudvarban van a focipálya, ott sem látják szívesen a kastélyosokat.

Vagyis hülyén fogalmaztak... nem az hogy nem látják szívesen, mert nem fognak beléd kötni, de elég nagy lelki sebet ütsz beléjük ha ott termesz :S

Na, egyelőre ennyit tudok mondani Bikalról. Ha kéne még szóljatok ;) :PP

2012. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!