Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szegeden keresek olcsó szállás...

Szegeden keresek olcsó szállást 1-2 éjszakára,2 fő részére? Fiamat visszük vizsgálatra az ország túlsó végéből. Magánlakás is megfelelő lenne.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én körbetelefonálnám az egyetemi/főiskolai kolikat. valamelyikben csak akad szállás ennyi időre. azt tutira nagyon olcsón megúsznátok.
2009. ápr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg jó ötlet!köszi:-)
2009. ápr. 11. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia, talan a google-ba ha beirod, hogy olcso szallas...stb. kidob neked hasznos cimeket, remelem talalni fogtok egy tiszta jo helyet, minden jot nektek!

Szegeden biztos hogy van turista informacio is, de a kisebb hotelok sem lehetnek annyira dragak.

2009. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A Korányi fasor8-10.-hez közel eső helyet keresünk.

Már írtam pár emailt kollégiumoknak, de nem válaszoltak.

Sürget az idő, április 20-21.-re kéne...

2009. ápr. 13. 21:27
 5/7 anonim válasza:
82%
Talán a klinikát is felhívhatnád, hátha tudnak segíteni.
2009. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

A koleszoknal talan husveti szunet volt, nem dolgoztak, ezert nem irtak. Az alberlet.hu-n is probalkozz esetleg, lehet hogy van ott is kiado szoba ilyen rovid idore is.

Ha nem lesz semmi, maradnak a hotelok, persze ne 5*-ra gondoljal, vannak megfizetheto arban is, ebben biztos vagyok:)

2009. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

Már két kolesz is fogadna bennünket:-)

2-3000.-ft/fő/éj ez szuper ár.

Hétfőn indulunk is, remélem minden rendben lesz!

Sziasztok,szép napot mindenkinek!

2009. ápr. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!