Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Használhatom apa üdülési csekkét?

Használhatom apa üdülési csekkét?

Figyelt kérdés
Nagyon nézik rajta a nevet, vagy használhatom mivel a lánya vagyok és elmúltam már 18? Láttam a csekkre ráírva, hogy nem ruházható át de gonddolom nem mindenhol van ez így. A MÁV-nál tudok jegyet venni apa nevében?
2011. aug. 16. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A mávnál nagyon is nézik,hogy kinek a nevére szól..
2011. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meghatalmazással, természetesen IGEN!
2011. aug. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elméletileg az ücs-et a tulajdonosnak a felhasználáskor ott helyben kell aláírnia. meghatalmazás nem tudom működik-e ilyen esetekben. Nem tudna apukád veled menni, mikor veszitek a jegyet? Azt már nem nézik, hogy utána ő utazik-e a jeggyel.
2011. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én már csináltam meghatalmazással...és müködik!
2011. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mávnál nem vagyok járatos de szállodában, étteremben, strandon én is fizettem már az apa csekkjével.
2011. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma eljött velem megvenni a vonatjegyet, nem is kérdezték, simán meg tudtam volna vele venni én is. Már csak abban reménykedek, hogy tudom használni ezután is. A meghatalmazás hogyan működik? Kell hozzá valamilyen pappír? Főleg attol kérdezem aki használta már így.
2011. aug. 16. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Meghatalmazás annyi, hogy apád ir egy papirt, hogy TE fogod beváltani az Ö üdülési csekkét. 2 tanu, aláirás...kész!
2011. aug. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!