Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretnék venni a neten...

Szeretnék venni a neten vonatjegyet, mert délután biztos sokan lesznek, továbbiak lent? Nagyon sürgős :\

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval szeretnék venni jegyet a neten, regisztráltam meg minden, csak az lenne a kérdésem, hogy tegyük fel Déliből szeretnék eljutni Pusztaszabolcsra, akkor amikor kiválasztom a jegyet, ugye azok időponthoz vannak kötve, pl 18:01 kor indul, ezt a jegyet megveszem, de nem érem el, vagy hamarabb tudok odaérni, akkor mehetek az 1 órával később illetve hamarabb induló vonattal is? Vagy csak a 18:01 -essel mehetek? valamint biztonságos ez a fajta vásárlás? :\ még nem próbálkoztam vele.


előre is köszönöm.

Szép hétvégét!


2011. aug. 19. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem biztonságos ez a fajta vásárlás, de ha korábban odaér 1 órával és más vonattal szeretne menni[korább] akkor nem mehet mással, mivel már megvette a jegyet a 18:01-re..Ha más vonattal akar menni, akkor lehet, h visszatéritik a jegy árat de nem hiszem..:/ SZóval amire vesz jegyet avval tud menni..
2011. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért? Az érvényesség napra szól nem? Órára csak a helyjegyek szólnak, nem? Nekem legalábbis ez rémlik, de szerintem hívd fel a 0640-494949-et, ott megmondják majd.
2011. aug. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)


Köszi, az utam már megvolt, viszont ugye a netes vásárlásnál kiírja h melyik időpontra veszem a jegyet, viszont amikor kiadja az autómata, akkor ugyanolyan a jegy, mintha pénztárban vettem volna, tehát napra szól, nem időpontra. csak nem tudtam hogy van ez, mert még nem vettem neten, de ezekszerint akkor napra szól, csak nemtudom miért lehet idpontot válaasztani :D

2011. aug. 23. 07:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az időpont az esetleges helyjegyek miatt kell szerintem!
2011. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!