Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Most kerülök majd fel Pestre...

Most kerülök majd fel Pestre az egyetem miatt, és bár hallottam mindenféle ""jó"" történetet, de: Melyek azok a részek Budapesten amit nappal és éjjel jobb ha elkerül a fehér ember?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Kerek egy éve lakom Budapesten, atrocitás még nem ért.

A 8. kerület egyes részei estefelé kicsit kellemetlenek. A Kiskörút környéki részekkel nincs semmi baj, de ahogy közelítesz a Józsefvárosi piac és pályaudvar felé.

Úgy általában a Keleti és Józsefvárosi pályaudvaron meg a környékén sok a zsebes, miegyéb. És a környéki sok kicsi szűk utca szintén húzós tud lenni.


De ha nem vagy kihívó, sima civilként viselkedsz és célirányos vagy, nincs semmi gond.


A Népliget elég hülye hely még, meg az összes Pályaudvar és környéke. Főleg a Nyugati. Az aluljárójával együtt. A Blaha aluljárója sz.r még.

Egyébként ezeken a helyeken a "fehér emberektől" is van miért tartanod, szóval... De igazából bárhol agyoncsaphatnak, ehhez nem kell Budapest.

2011. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Én sokat járok a Blahán, soha semmi nem történt még velem ott. Rengeteg ember jár arra.

8. kerületnek a belső részei azok, ahova félve mennék még nappal is, bár már jártam ott, és nem történt semmi extra.

2011. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat, persze várok másoktól is aki jártas a témában. A Havannáról hallottam még szépeket meg a Hős utcáról. Ezekkel mi a helyzet?
2011. aug. 23. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

vannak Budapestnek tényleg "veszélyesebb" részei, de normális esetben ezekre a helyekre nem is kell menned, hisz nincs ott semmi. Nyilván te a kolesz/albérlet, egyetem és bulihelyek környékén fogsz megfordulni, azok meg nem a gázos részeken vannak. (Ha mégis, akkor már tudnál róla)

A Havanna pl. egy lakótelep. Miért mennél pont oda? A Hős utcáról nem is beszélve, ami szintén nincs épp a központban és átlagembernek semmi dolga arrafele.

Úgyhogy no para, jó hely Bp és szuper lesz itt egyetemre járni!

2011. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Én 39 éves vagyok.Budapesten születtem,és mindig is itt éltem.Kőbányán ráadásul ami nem a legjobb környék Mégis soha nem ért semmi támadás,vagy zaklatás..Ami meg olyan környék oda úgysem fogsz menni,mert semmi keresnivalód nem lesz ott..
2011. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pesten mindenfelé vannak rossz arcok...de mivel nagy a tömeg mindenfelé kár ezért aggódni...elvegyülnek mindenki egy szürke kisegér ebben a nagy városban.
2011. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Csepel pl este szent imre tér fele de ott inkább cigi kéregetés pénz ! Esetleg rávesznek igyál velük és szeszuális erőszak párszor volt ilyen de ha okos vagy nem lesz semmi! 7.kerbe is sok olyan hely van dohány utca pl
2013. ápr. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Nézd, egy éve élek Budapesten, előtte bevallom, hogy egy csöppet én is be voltam rezelve, de óriási nagyot csalódtam kellemesen a városban. Vannak bizonyos környékek amelyeket jobb elkerülni, de azokon a helyeken tényleg semmi nincs, a lepukkant lakásokon kívül, szóval nagy egyszerű őket elkerülni; egyszerűen nem kell odamenned. Ilyen helyek a VI, VII, VIII, XI. kerületek, nagykörúton túli részének bizonyos utcái (és ott se mindegyik, pl.: a XI-ben a József Attila telep, vagy a VIII-ban a Corvin negyed, vagy a VII-ben a Rózsák tere környéke teljesen rendben vannak), illetve Zuglón, Kőbányán, és Csepelen és van néhány eldugodtabb rész, ahol előfordulnak gyakrabban balhék, de azok is annyira kiesnek mindenből, hogy szintén könnyű őket elkerülni.


Ezeken kívül szerintem egy teljesen élhető város. Én imádom Budapestet, csodálatos város, sőt a kedvencem az országban, csak sajnos rengeteg alaptalan rémhírt terjesztenek róla. Abszolút nem olyan vészes, mint amilyennek sokan beállítják, szerintem pl. a pestiek egy hajszálnyival sem idegbetegebbek, vagy bunkóbbak mint a vidékiek, nekem csak pozitív tapasztalataim vannak eddig az emberekkel kapcsolatban, rengeteg nagyon kedves, értelmes, segítőkész pestivel futottam eddig össze, rosszat nem nagyon tapasztaltam.

2013. ápr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, csak most látom, hogy a IX helyett, XI-et írtam... szóval Ferenvárosról van szó.
2013. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még a II. János Pál pápa körüli részeket pl. népszínház utca érdemes elkerülni.
2021. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!