Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeged - Tarján mennyire...

Szeged - Tarján mennyire biztonságos városrész?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért érdekel? Én szegedi vagyok.
2011. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ott fogok lakni albiban bp. körút mellett, csillag tér környékén. balhés hely? van aki szerint gáz, van aki szerint meg nem vészesebb mint szeged többi helye
2011. aug. 26. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztonsággal nincs semmi gond. Egy kicsit zajos a körút, de nem gáz. A közlekedés viszont kiváló. Egyébként az egész Szeged biztonságos.
2011. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
44%
Tarjánnál van a legtöbb cigány, ha képes vagy elviselni őket akkor nyugodtan :)
2011. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mire alapozod, hogy Tarjánban van a legtöbb cigány? Ne keverd össze Szeged Tarján városát Salgótarjánnal!!!!
2011. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
68%
én laktam arra felé és nem volt kellemes :D sok volt a rendőrségi ügy is
2011. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Itt lakunk jó pár éve, úgy mondom neked eddig semmi baj nem volt, én a Víztoronynál lakom és olyan csönd van éjszaka, mintha falun laknánk! Sose volt még balhé se itt, nekünk se támadtak vagy ilyesmi, pedig nem egyszer későn jött tesóm is gyalog haza, én is jöttem már haza buliból, egy lélek nem volt sehol.
2011. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

bár a kérdés, régi azért elmondom a véleményemet hátha valaki majd olvassa :)

Bár én nem laktam Tarjánban, sőt egyetlen egy panel lakótelepen sem, de sok ismerősöm lakik arra és ők annyira nem panaszkodtak rá. Azt mondták hogy ritkán van egy-kettő zajosabb éjszaka és a forgalom is nagy de a tömegközlekedés kiváló. Trolik, buszok járnak ott és a villamos is nagyon közel van. Szerintem a belváros max 10 perc onnan.

Közlekedési káosz pedig soha nem fordul elő :D

A közelben van 1-2 SPAR, Match is...

2012. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90%
Tarján azért elég nagy... na most akkor melyik része az elviselhető és melyik része nem ?
2013. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!