Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 18-20 felnött és 10 gyerek...

18-20 felnött és 10 gyerek részére nyaraló Bács-Kiskun vagy Tolna megyében?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha többségben 2 ágyas szobák lennének, de pár 4 ágyas is belefér. Zárt udvar, nagy közös helység kajázásra!!!
2011. szept. 6. 13:26
 1/6 anonim válasza:
Tona megyében van Fadd-Domboriban valami tábor jellegű, voltunk mi ott kiránduláson. Bács-Kiskunban pedig Baján tudom az ifi tábort. [link] [link]
2011. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de igazából egy nagyobb nyaralóra gondoltam mivel ez egy nagy családi kirándulás pici babákkal stb.Gondoltam hátha van valakinek ilyen nagyobb nyaralója, ahol az egész csak a miénk lenne egy hosszú hétvégére. Minden évben hasonlót szoktunk bérelni, csak mindig máshol....
2011. szept. 6. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Kunfehértót tudnám még javasolni. Ott van egy ifjúsági tábor, ahol van egy-két nagyobb épület. Nem emlékszem rá hány fős volt egy, de egész tűrhető kategória... bár tipikus ifi szálló, emeletes ágyakkal stb. Nem biztos hogy családi nyaraláshoz megfelelő. Amúgy passz... elég sok fő ez így.
2011. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Első vagyok. Sajnos olyat nem tudok.
2011. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget, igen tudom nem egyszerü, minden évben egyre többen vagyunk és így nehezebb is valami jó helyet találni :-(
2011. szept. 8. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom, h régi a kérdés, de ha jövőre is akartok menni és nem gond, h baranyai a szálláshely (Tolnától már nincs messze :)

akkor egy 5let (mi idén itt voltunk, nagyon tuti, és a leírtak alapján nektek is megfelelne):


www.baksayszallashely.ref.hu

2011. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!