Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk osztálykirándulásra?

Hova menjünk osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
28an vagyunk az osztályban 14fiú 14lány.. 2napos osztálykirándulásra mennénk.. csak nemtudjuk hogy hova.. valaki ötlet? fontos lenne..:) és lécci irjátok le hogy mik vannak ott stb.. 7.esek vagyunk
2011. szept. 18. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi 7-ben nagyon jó kirándulásra mentünk. Első nap Bécs, második nap Sopron. A szállás pedig egy nagyon jó kis faluban volt, egy kisebb panzióban, valahol Sopron mellett.
2011. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Győr,Sopron,Pécs,Eger,Debrecen,,Keszthely,Veszprém itt mindenhol sok a látnivaló,meg a környéken is tudtok kirándulni,de az attól is függ hol laktok
2011. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, első vagyok, annyi, hogy mi Győriek vagyunk, tehát nekünk ez közel is volt. De ha mondjuk Debrecenben laktok, akkor egy erdélyi kiruccanás is szóba jöhet. :)
2011. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szegedi kirándulás bőven jó. Simán el lehet lenni a városban vannak látnivalók és minden egyéb. Egert is javaslom mert az is nagyon szép hely. Sopron is jó hely szóval azt is javasolnám. Nem tudom hova valósiak vagytok ezért találgatok csak. Javaslom még Budapestet is sok minden van, parlamentet minden uniós állampolgár ingyen látogathatja szóval az is lehet de rengeteg minden van rengeteg szép hely. Ott van még Debrecen is, bár ott csak át utazóként jártam nem nagyon ismerem :)
2011. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dombóváriak vagyunk.. kisváros Tolna megyében.:)
2011. szept. 18. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Menjetek Szegedre és Ópusztaszerre, az nincs túl messze.
2011. szept. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pécs túl közel van, azért nem írnám, de lehet az említett Szeged helyett Kecskemét és Ópusztaszer is. Meg közben meg lehet látogatni a tanyavilágot 1-2 óra erejéig. (Bugacpuszta például)
2011. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mi 8. végén Egerben/Bogácson voltunk, 2éjszakát. Legjobb osztálykirándulásunk volt! :) Nagyon szép hely Eger.
2011. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket..:) ópusztaszeren már voltunk :)
2011. szept. 19. 06:56
 10/12 anonim válasza:
Ne menjetek Bikalra! minden szörnyen drága! a belépőt csak arra veszed, hogy megnézz egy madaras bemutatót, meg egy lovagi bemutatót. A műhelyekben minden méreg drága!
2011. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!