Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretném keresztül-kasul...

Szeretném keresztül-kasul bejárni Magyarországot a jövőben. Melyik városokat és nevezetes kirándulóhelyeket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia,


szerintem vegyél egy nagyon jó magyarországi utikönyvet és azalapján nézz meg mindent. elöször ami a közeledben van majd minden hétvégén szabad idödben egyre messzebb. pl hoszsúhétvégén jó messzire is eljuthatsz.

csak úgy nézegetni egy várost hogy nem tudod mit látsz nem érdemes. sokszor egy-egy kis falu rejt olyan dolgot amit érdemes tudni és megnézni, pl Nadap a szintezési ösjelet stb...

2011. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Csináld meg a Kék Túrát, akkor bejárod keresztül-kasul az országot, és lesz időd körülnézni is.
2011. szept. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
én első sorban Vas megyében tudok ajánlani helyeket, ott pl. az Őrségben gyönyörűeket lehet túrázni, meg az egész szeres településszerkezet érdekes, szőcei tőzegláp, stb. Szombathelyen is van sok érdekes dolog, főleg kulturális, a belvárosban akad jópár. ott van még Kőszeg kisvárosa, körülötte a hegyek, ideális kirándulóhely. de millió ilyen van, útikönyvet javaslok.
2011. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szia!


Mindenképp tudom ajánlani Dobogókőt ott sokféle jó program van mi a Rám-szakadékot másztuk meg és nagyon jó volt :)

2011. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Kéktúra: [link] A lényeg benne van! :)
2011. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Meg itt vannak pl. a Világörökségek: Aggtelek, Ipolytarnóc, Hollókő, Hortobágy, Pannonhalma..., vagy az Európa Diplomás helyeink: Kis- és Nagyszénes (tavasszal a világon csak itt nyílik a pilis len - nagyon szép!), Ipolytarnóc, Tihany.
2011. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elösször keresztül menjél.A kasul ráér.
2011. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A természeti értékek felkereséséhez jó felosztás lehet, ha a nemzeti parkokhoz kötöd a kirándulásaidat. Az országunkban 10 nemzeti park van és ez lefedi összes természeti értékeink területeit.


Már a honlapjukon rengeteg támpontot és ötleteket ill. programokat is lehet találni minden évszakban. Kevesen tudják, de mindenhol vannak szállás lehetőségek is 1500-3500 Ft/fő/éjszaka árkategóriákban, ami szerintem nagyon korrekt.

[link]

[link]

2011. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tündianya válasza:
Mi annak idején egy kéthetes túrát csináltunk Baranyából indulva és végül a Hortobágyról jöttünk haza. De kérdés, hogy mit akarsz látni? Voltunk mi barlangfürdőben, csónakázni, aquaparkban, várakat nézni stb. Szóval vegyesen. Sok honlap van ebben a témában ahol találsz ötleteket.
2011. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hallottál-e róla, hogy már létezik nálunk is zarándok út? Itt egy oldal az átnézeti térképpel. [link]
2011. okt. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!