Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A ráckevei Kék Duna wellness...

A ráckevei Kék Duna wellness hotelben jártatok már?

Figyelt kérdés
Jó hely? Mik a tapasztalataitok?
2011. okt. 5. 15:33
 1/1 anonim válasza:

5 éve voltam ott, szóval lehet, hogy eljárt az idő a véleményem felett :).

A szálloda és a szobák szépek (bár az én ízlésemnek kicsit előkelőek, a lazábbbat jobban szeretem), kényelmesek, a kertben a függő fekhelyek parádésak! A wellnesz-részen volt tea, az nagyon tetszett. A kajával voltak apróbb kifogások, nem voltunk elégedettek a vacsorás svédasztal kínálatával, pedig a reggeli extrajó volt.

A személyzet hozzáállása nem jött be nekünk, nem voltak túl segítőkészek. Amikor odaérkeztünk, kiderült, hogy éppen felújítják a wellness-részleget, így több dolgot nem tudtunk használni (előre bejelentkeztünk, ezt a tényt akkor nem jelezték). Távozásunk napjára lett készen, így érdeklődtünk, hogy miután kijelentkeztünk és kipakoltuk a kocsiba cuccot, fürdöhetünk-e egyet a medencében mégis (ha már egyrészt ezért mentünk), mire közölték, hogy NEM. Ez mondjuk fura volt, nem így képzelem el a vendégcsalogatást.

Ez rossz érzést eredményez azóta is, bár vélhetően egyetlen alkalamzott nem gondolta végig, mit mond.

Összességében a negatívumok: nekem kicsit túl előkelő volt a hely, és a kaja nem volt tökéletes, ami nekem fontos szempont egy nyaraláson-pihenésen.

2011. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!