Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy megbízható budapesti...

Egy megbízható budapesti segítene?

Figyelt kérdés

Sose közlekedtem még ott egyedül, ezt kellene megtalálnom:


[link]


A lényeg,hogy a nyugatiból jövök,és a 4-6-os amit még merek használni, próbáltam google maps, de buszos megoldást ír villamos után. Eltudná nekem valami magyarázni dedós módjára,hogy kijövök a nyugatiból melyik villamosra szálljak fel,mennyit menjek vele,és onnan, nagyon pontosan,és egyszerűen,hogy jutok el a célomhoz? Nagyon szépen köszönöm! Kérlek olyanokat ne írjatok,hogy x vagy y mellett,mert semmilyen támpontom nincs Budapesten,köszönöm!


2011. okt. 8. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Az fontos lenne,hogy 4-6-os után csak gyalog szeretném megközelíteni.
2011. okt. 8. 16:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Figyelj, nem olyan bonyolult!

A pályaudvaron elmész a fejépület végébe, ahogy kilépsz, pont ott van az orrod előtt a négyeshatos megálló, bent az út közepén. Neked a túlsó oldali kell, amelyik jobbról jön és balra megy. Van zebra, nem kell aluljáróba lemászni.

Legyen jegyed, szokott lenni ellenőr.

Elmész a blaha lujza térig (nem fogsz véletlenül fennmaradni, bemondják a mikrofonba, meg amúgy is a fél város ott száll át a hetesre ésvagy pirosmetróra, plussz a megállóban is ki van írva). Leszálltál a villamosról, hátat fordítasz neki, és átmész a zebrán, majd mész tovább abban az irányban az út mellett (Rákóczi út), merőlegesen a villamosra. (Szóval csak semmi aluljáró, semmi sínen átkelés. Csak a villamosoddal egy irányba haladókat keresztezed, senki mást.) Egy darabig bal kéz felől a Blaha tér lesz,aztán egy "rendes" épülettömb (zártsorú, kiér a járdáig), utána egy kisebb templom. (Nem a Rákóczi útra néz, amin te mész, hanem "párhuzamos" vele). Templom előtt (szóval még mindig a bal kezed felől) kis teresedés, utána még egy háztömb, de ez kicsit távolabb van az utcától, mint az előző volt. Az után kell lefordulni balra, az a Vas utca. Mielőtt a következő háztömb megint kiérne az utca mellé. A térképen látszik, hogy mire gondolok, nézd meg szerintem, zoomolj bele, akkor az épületek homlokzatát is látni fogod, az biztosan sokat fog segíteni. Bocs, ez aztán tényleg dedós lett, de te kérted :)

2011. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pont ilyesmire gondoltam!:)
2011. okt. 8. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Tökéletesen írta le neked az előző válaszadó, biztos az útvonalad!
2011. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!