Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Balatonnál van olyan kerékpá...

A Balatonnál van olyan kerékpár kölcsönzési lehetőség, hogy a bérelt bringával körbetekerem a tavat?

Figyelt kérdés
Tehát hogy nem helyspecifikus, hanem átveszem teszem azt Tihanyban, és nem csak ott használom, hanem körbe is megyek vele? Vagy egyszerűen csak kiveszem több napra és végül is nem kell tudnia a tulajnak, hogy épp hol járok vele?
2009. ápr. 29. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egyetlen kölcsönző sem szabja meg, hogy hová menj a bringával! Csak a végén vidd vissza úgy, ahogy elhoztad!

Mellesleg a Balaton körbe kb. 200 km ám, úgyhogy nem lesz könnyű...

2009. ápr. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom én azt jól, hogy hosszú, de direkt úgy készülünk :-) Köszi a választ.
2009. ápr. 30. 10:14
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Hogy ne legyen unalmas gyűjtsétek be a "gcbake" pontjait, azaz legyetek geokesserek!

[link]

2009. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ilyet terveztem, hanem megismerni a környező településeket, kultúrákat, látnivalókat! Szóval...
2009. ápr. 30. 10:48
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

hello, minden évben körbetekerem 1 nap alatt!!

De haverokkal is megjártuk 2 nap alatt is.

2009. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az ok de és ez kit érdekel, vagy most hogyan passzol ez a kérdéshez? Mert nem látom az összefüggést. Én nem maratonra megyek, hanem tájat és borokat nézni. Szóval további jó hajtáspajtást...
2009. máj. 3. 22:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Van.2eft/óra A Balaton körbe kb:2nap,azaz 48óra.


96eft

2010. nov. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már rég körbejártam, de azért köszönöm a gyors választ! :D
2010. nov. 6. 01:40
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha már körbejártad, azért áruld el nekünk, hogy hol béreltél biciklit?!
2010. nov. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Há figyi, a kérdést 2009. áprilisában tettem fel, igazából idén már a második túrát tettük a tó körül. Tehát a kérdés már nem aktuális. Azon túl meg vettünk egy biciklit. Minden lehetőséget megvizsgáltam, mert akkor még nem volt és úgy nézett ki, hogy nem is lesz.
2010. nov. 6. 05:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!