Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sokat utazom Gödöllő és Aszód...

Sokat utazom Gödöllő és Aszód között, és nagyon tetszenek az erdők az út mellett. Rejt az erdők mélye valami különlegeset ezen a vidéken, amiért érdekes lenne itt túrázni?

Figyelt kérdés
Babatvölgyben egyszer voltam valami rendezvényen, illetve Domonyvölgyről tudom, hogy ott a Lázár Lovaspark, meg a Szellő tanya, homokos strand, egyéb?
2011. okt. 19. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Domonyban ott van még a Pap Miska forrás, és nem csak a homokos strand (sőt!), hanem legalább 4-5 tó, a babati tavak. Gödöllőről indulva jó kis túra.

[link]

Ezt találtam hirtelen, biztos van más is.

Ott nőttem fel, ezekben az erdőkben barangoltam gyerekkoromban. Akkor még volt vadaspark, nem tudom, megvan-e még.

2011. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ. Nagyon jól néz ki ez a túraútvonal, tuti kipróbálom jövőre. Teljesítetted? Kb. hány óra alatt megtenni?
2011. okt. 19. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is járok arra minden nap :)

Kisbagon van egy csárda, Domonyvölgytől kb 300-400m-re

Domonyban van egy emléktemető

2011. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah.. és Aszód mellet a Csintoványi csárda, meg a Petőfi-forrás
2011. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Erdőkben jókat lehet agancsozni. Én is azt csinálom, ha épp szabad időm van, csak az illetékesek meg ne tudják.
2011. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!