Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy jutok el a budapest...

Hogy jutok el a budapest stadion buszpályáról a corvin mozihoz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbben és legolcsóbban metróval.


Felszállsz a Stadionoknál a kettes (piros) metróra és elmész vele a Deák térig (Déli pályaudvar irány). Ott átszállsz a hármas (kék) metróra. Elmész vele a Corvin negyedig (Kőbánya-Kispest irány). Felmész az aluljáróból, látni fogsz egy házat, aminek a teteje tele van áruházláncok reklámjával. A szomszéd ház alatt van egy kis CBA. E két épület között bemész (LED reklámoknál), akkor már ott is vagy.

2011. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mindkét metróra elég egy menetjegy, mert 60 percig érvényes.
2011. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ÓóÓó, ezer köszönet!


Tehát akkor így vannak a megállók ugye?:

Puskás Stadion-nál felszállok a metróra - Keleti - Blaha - Astoria - Deák Ferenc tér.


*Átszállás*


Deák Ferenc tér - Ferenciek tere - Kálvin tér - Corvin negyed.



Eleint emáshogy terveztem, de az gondolom költségesebb meg bonyolultabb: Puskás stadionnál felszáálok a metróra.elmegyek a blaháig. ott felszáálok a villamosra és lemegyek a corvin negyedig.


a metrón ugye jelezve van hogy melyik megálló jön?

2011. nov. 1. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, bemondja a néni, hogy milyen megálló következik.
2011. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen van hangos utastájékoztatás a metrón, sőt valamelyik szerelvényeken vizuális is (kijelző). A Te általad választott útvonal se lenne bonyolultabb, hiszen valóban csak el kellene menned a kettes metróval a Blaháig, onnan pedig vagy a négyes, vagy a hatos villamossal a Corvin negyedig, de ebben az esetben már két menetjegy kell. Ha csak a metrókkal mész, akkor megspórolsz 320 forintot. Amúgy nehéz eltéveszteni, csak arra figyelj, hogy a metrónál jó oldalra állj, ezért is írtam irányokat. Minden ki van táblázva rendesen, nem fogsz eltévedni.
2011. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! remélem nem fogok :-)
2011. nov. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!