Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit lenne érdemes megnézni...

Mit lenne érdemes megnézni Siófokon?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel pénteken megyünk Siófokra wellness hétvégére a Hotel Azúrba, szeretném megkérdezni tőletek, hogy miket lenne érdemes megnézni/hova lenne érdemes elmenni, stb.? Ajánlhattok éttermet, sörözőt, parkot, bármit! Előre is köszi!
2011. nov. 2. 19:59
 1/7 anonim válasza:
Hotel Azur? Imádtam, viszont az éttermüket nem ajánlom. Nagyon drága és nem is jó! A szállodával szemben van egy kis étterem, az a tuti! Az Azur wellnes részlege viszont verhetetlen! Jó szórakozást! Ja és nézzétek meg a kikötőt meg a várost.
2011. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Távfűtéses főteret, olyan nincs több az országban.:)

Egyébként télen egy "halott" város, gyakorlatilag semmi nincs.

2011. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ó, az Azúr... Igaz, én nem vendégként vettem részt a szálloda életben, így azért kicsit más szájízzel gondol rá az ember :P

Amúgy Siófokon igazából nyáron van élet, ősszel, télen még ember sem nagyon mozog a városban.

Van egy tojásmúzeum, igen kicsi, de nekem tetszett: [link]

A központban lehet sétálni, megnézhetitek a főteret, a víztornyot. Nyáron a Petőfi sétány nagyon népszerű a turisták körében, ilyenkor viszont nem tudom, h nyitva van -e ott valami. A mólóra viszont érdemes kisétálni.

Egyébként: [link]

2011. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) Örülök, hogy pozitív véleménnyel vagytok a hotelről, ezek szerint jó választás volt.

Annyi biztos, hogy ebédelni nem a hotel éttermében fogunk, néztük az étlapot, és hát tényleg elég drága.

Még kiskoromban szüleimmel 1-2 évente lementünk Siófokra úgyhogy pár dolgot tudok hogy mi merre van, de köszi a tippeket :)

2011. nov. 3. 02:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Sétáljatok nagyokat a belvárosban, nézzétek meg a környező településeket is. Jó pihenést!
2011. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Az én véleményem nem pozitív volt, csak kiemeltem, h én nem vendégként, hanem volt alkalmazottként tudok nyilatkozni :)
2011. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[a href= [link]
2011. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!