Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Keletihez közel viszonylag...

Keletihez közel viszonylag olcsó szállást ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
Olyan 6000 ft/éj-re gondoltam. Nem kell luxusszálló, elég ha külön zuhany van a szobához, még tv sem szükséges.
2009. máj. 6. 15:58
 1/5 anonim válasza:
a Kerepesi mentén van valami hotel szerűség, 3 csillagos talán. Próbáld meg ott,hátha. A Kerepesivel párhuzamos úton (ahol a Rossmann van a sarkon)is vannak kiadó szobák.Az ablakba szokott lenni a tábla. Én a helyedben nem itt szállnék meg,nagyon rossz este a közbiztonság. Én már csak tudom,hiszen 2 utcányira lakom a keletitől. A blahánál,a 7es buszmegállóval szemben (a keleti felé menet) is láttam nemrég kirakva a táblát,hogy youth hostel. Akkor a pályaudvaron belül is szokott kirakva lenni 1 tábla, amin diákszállók vannak. A Podmaniczky utcán is vannak ilyenek, onnan a keleti megközelíthető a 73-as trolival,kb 15 perc az út. Remélem tudtam segíteni!:)
2009. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, igazából nem a fővárosban lakom, tehát egy honlap címnek örülnék a legjobban. csak megszállni tervezem a fővárosunkban :)


[link]


ezt néztem még, ami jónak tűnik.


ez nagyon sok idő a keletitől tömegközlekedéssel?

2009. máj. 6. 20:25
 3/5 anonim válasza:
Nos,2es metróval a Moszkva és a Keleti pontosan 15 perc:D De számoljunk inkább 20at. Moszkva és Kelemen László utca az olyan 10 perc, nagyon max. 15. De ugye az 56os vili már nem közlekedik,de a 61-es villamos pont jó,szintén Budagyöngye megálló után kell leszállni:)
2009. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem. igazából akkor ugyanott vagyok, mint az alternatíva, amit találtam, csak az meg elég rossz szállás :\


honlap címet nem találtál véletlen? egy kis segítségnek örülnék

2009. máj. 7. 18:05
 5/5 A kérdező kommentje:

találtam még egyet:


[link]


ez közel van a keletihez? (váci út)

2009. máj. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!