Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Győr - Sopron - Szombathely...

Győr - Sopron - Szombathely jobb város?

Figyelt kérdés
Egyetemre jelentkezek, és nem tudom melyik város szebb tisztább, és melyikben nagyobb a pezsgés. szerintetek melyik a menőbb city?
2011. nov. 10. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik más, Győrben pezsgőbb az élet, Sopron nyugisabb, de SZERINTEM Szombathelynél mind kettő jobb.


Egyébként Győr (belváros) is és Sopron is szép, Sopronban több a természet, és nagyon közel Ausztria.

2011. nov. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Győrt tudnám ajánlani

Sopron kisebb város szerintem (úgy értem Győr pezsgőbb)

2011. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Győr :) <3
2011. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mila11 ***** válasza:
89%

Szerintem is Győr, valóban pezsgőbb és a közlekedés sem utolsó szempont, jobban és gyorsabban megközelíthető, mint Sopron.

Viszont Sopron szebb.

2011. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor Szombathelyről semmi jót nem tudtok mondani?:(
2011. nov. 12. 18:49
 6/13 anonim válasza:
Én Szombathelyen élek, de Győr és Sopron is szebb nála, az biztos. Itt nagyon csekély a szórakozási lehetőség, talán szombatonként van egy kis nyüzsgés. Munkalehetőség szempontjából is biztos jobb a másik kettő. A szombathelyi egyetem szerintem nem a legjobb, ide mindenkit felvesznek akiket a jobbakra nem(tapasztalat:D, és ismerősöm tanít is iitt). Persze itt is lehet élni,de ha pezsgést akarsz akkor Győr, és az egyeteme is jó. Ahhoz képest, hogy megyeszékhely egyáltalán nem nagy szám.
2011. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én szeretem Szombathelyet
2011. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szombathelyről nem tudok semmit.


Sopron: tisztább

Győr: nagyobb a pezsgés

2011. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szombathely :)
2012. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Győrben élek születésemtől kezdve. Így egyértelmű az elfogultság, hogy a 3 közül Győr a legjobb. Sopron is szép és közel Ausztria, ami vonzóvá tenné számomra. Szombathely semmiképp.
2012. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!