Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valami honlapot tudtok ajánlan...

Valami honlapot tudtok ajánlani ahol soproni albérletek vannak?

Figyelt kérdés
olcsó, és nem oriási családiház féle
2011. nov. 10. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

13.oldal


[link]


Megjelennek minden szombaton, és pénteken.


[link]

2011. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ne lepődj meg, mostanában felmentek az albérlet árak, az ország minden részéből érkező Ausztriába ingázók miatt. Nagy pénzben fogadnék hogy te is azért keresel albit. :)
2011. nov. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszkösz, ne fogadj, én kivételessen tényleg azért akarok sopronba költözni mert messze lakok (több mint fél nap utazás) és munkát keresek sopronba, ha szerencsém lesz behívnak. Néztem én is albérleteket nem is értettem hogy az albik és az ingatlanok miért olyan magasak mert máshol nem kérnek el ennyi pénzt.
2011. nov. 11. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy megszűnt a munkavállalási engedély Ausztriában úgy mentek fel az árak is. De ki lehet fogni azért olcsóbbat is, ha szerencsés vagy, meg meg lehet próbálni alkudni kicsit, ha szimpi vagy a főbérlőnek akkor engedni fog.
2011. nov. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!