Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Bükkbe szeretne a barátnőm...

Nagyjoco kérdése:

Bükkbe szeretne a barátnőm utazzni. Jó lovagként el is viszem. Hova érdemes menni a két ünnep között? Mit lehet ott olyankor csinálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
hát én a déli-Bükk romantikus helyeit javaslom. Elsősorban a Toldi-kunyhót, ez Eger - Felsőtárkánytól nincs messze, de vizet, azt vinni kell. A túrista-szállók persze komfortosabbak, de azok pénzbe kerülnek, és szerintem már késésben vagy a helyfoglalással. Ilyen Bánkúton van, a fennsíkon, vagy Eger felett a Várkúti túristaház (szerintem már megteltek a helyek). A cserepes-kői barlanszállást így elsőre, télen nem javaslom jószívvel, bár ősszel tök jó volt. Kíváló csillagtúrákat lehet tenni a környéken, a "kövekhez" illetve a fennsíkra. HA érdekelnek részletek, írj priviben, most nincs előttem térkép, meg nem tudom, milyenek az igények? :-)
2011. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!