Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 15900-ért 2fő részére ingyen...

15900-ért 2fő részére ingyen fitn-welln. , reggeli, Hévízen 3*-os szállodába véleménytek szerint milyen ár? 3nap és 2 éj.

Figyelt kérdés

ma felhívott egy telefonos nő, aki Hévízre kínálta ezt az utat, azt mondtam meggondolom, mert egy előadást kéne meghallgatni ezért az árért, ami 1,5 órás.

Szerintetek érdemes kipróbálni?


2009. máj. 13. 15:58
 1/8 anonim válasza:
olyan normál,átlagos.egy ilyesmi hotelban átlagban olyan10ezer egy éj.Meg svédasztalos ennyiért a reggeli.De nagyon változóak lehetnek az árak..én debrecenbe láttam15ezerért egy ugyanilyen ajánlatot,de abba fürdő belépő is volt...és nem kellett megnézni semmit.
2009. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
vagy kettőtöknek ennyi?mert ha igen,akkor eléggé megéri,és fogadd el gyorsan:)1.5óra nem olyan sok,ki lehet birni.
2009. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szia,

kettőnknek lenne ennyi azt mondja a nő.

csak ez az üdülési jog ne lenne benne...

vagy ne foglalkozzam vele?

2009. máj. 13. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elmennétek, szerintem menjetek nyugodtan. Kis kikapcsolódás sosem árt, az a másfél óra szelektív hallás, pedig semmi. :)
2009. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másfél óra helyett lesz az 4is... :D Egyébként elég sok negatívumot kapok ismerősöktől. Ha nem visztek kisgyereket, akik nyűgölődnének, nyugodtan menjetek el.. Szerintem ennyiért bőven megérni.
2009. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

milyen üdülési jog? melyik hotel ez?

hévizi vagyok

2009. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem Kék apartman ház...
2009. máj. 13. 22:05
 8/8 A kérdező kommentje:
vagy valami ilyen
2009. máj. 13. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!