Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ki tudna fölvilágosítást...

Ki tudna fölvilágosítást adni, hogy a65 év fölötti román álampolgár, és kettős (magyar-román) személyek utazhatnak e ingyen itt nálunk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van magyar nyugdíjas igazolványuk akkor igen.
2011. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen a férj,mivel kettős álam polgár, a nyugdíjjat is innen kapja.a feleség az csak román,és nem itt kap nyugdíjjat.én arra gondoltam, mivel ők is UNIÓ sok, talán az jelent valamit.
2011. dec. 12. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit...minden évben kapnak nyugdíjas "igazolványt" és az jogosít fel az utazásra...az unió nem jelent semmit..mi sem utazunk ausztriában ingyen...
2011. dec. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,végül is 65 év, és magyar nyugdíjas igazolvány a feltétel.
2011. dec. 13. 07:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 65 év felett mindenki ingyen utazik, ezért nem kell nyugdíjas igazolvány, csak az életkort kell igazolni.
2011. dec. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!