Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Terro háza belépő?

Terro háza belépő?

Figyelt kérdés

Honlapján csak úgy találtam, hogy teljesárú és kedvezményes jegy. De nem fejtik ki hogy mikor kedvezményes.

Ha voltatok már ott vagy van infotok róla leírnátok légyszi.

+ Leírnátok hogy milyen volt


2011. dec. 28. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig ott van, a következő sorban. Egyébként még nem voltam, de lehet, hogy egyszer majd megnézem...


"Tisztelt Látogatóink!


Ez úton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2012. január 1-től Múzeumunk jegyárai az alábbiak szerint módosulnak:


Teljesáru jegy: 2.000.- Ft

Kedvezményes jegyek: 1.000,- Ft

(EGT állampolgárok számára, 6-26 és 62-70 éves korig, nemzetközi diákigazolvánnyal, 6-26 éves korig.)"

2011. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléggé propagandaszagú az a múzeum, nem mutatja be pl. a kommunizmus pozitívumait.
2011. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

még várok azért véleményeket

ill. lenne olyan kérdésem még hogy oda benn lehet fényképezni? vagy kell ilyen fotojegyet / vagy nem tudom hogy hívják azt/ váltani?

2011. dec. 28. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mész, akkor tegyél helyettem is fingópárnát a ruhatáros néni székére. Múltkor leüvöltötte a fejem...
2011. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.es :Bocs de tegnap már voltam .:D

2.es Ahogy végig jártam én jobban inkább azt hiányoltam hogy az előzményeit nem mutatták be egy kicsit se /mert nem csak akkor voltunk elnyomva/ és arra a kommunista időszakra helyezte a hangsúlyt. Mivel sok volt a külföldi túrista így nekik nem volt annyira izgalmas, nem érdekelte őket annyira, mivel nem értették. Jó formán végig rohantak rajta. De mondjuk mi se értjük úgy igazából mert nem éltünk benne tehát ezért nem ők tehetnek...

Köszönöm a válaszokat

2011. dec. 30. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ma voltam.

Nagyon jó volt.

2012. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!