Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ki tud segíteni, hogy elmehess...

Ki tud segíteni, hogy elmehessen nyaralni a legjobb barátnőm a 10 hónapos kislányával és a férjével? A Balaton déli partjára szeretnének menni egy hétre a szüleikkel, így lennének 4-en, plussz a kisbaba. Sajnos csak 20 000 Ft-juk van rá.

Figyelt kérdés
Már végigböngésztem minden oldalt, de ilyen olcsó szállásokat nem hirdetnek interneten.Ha tud valaki,segítsen.Minden infót köszönök a nevükben is.
2009. máj. 21. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi penzbol lehetetlen. Menjenek inkabb allatkertbe, vagy strandra 1 napra.
2009. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ennyiből 4 embernek szinte lehetetlen pláne 1 hétre.

Akkor már én is inkább az 1 napos programot ajánlanám

2009. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
20 E ft 5 főre az max egy napra elég. Úgy lehetne megoldani, hogy valaki aki ott lakik szívességből vendégül látja, és 20 E ft-t futná a kaját öt napra. Újságokban szoktam látni ilyen hirdetéseket.
2009. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra laknék én egy-két találka és ismerkedés után szívesen vendégül látnám őket, de hát így sajnos nem tehetem. Nekem is kivételes alkalom, ha eljuthatok valahova nyaralni, így inkább táborokba járok. Idén 10 ezer ft-ból megyek két hétre Csehországba, de persze ez sem családnak lett kitalálva. Az egyetlen, ami eszembe jutna a vadkemping, de az sem 10 hónapos pici babával... :S
2009. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés pénz nyaralásra:-( 4 felnőtt és egy baba van, ha jól látom. Szerintem próbáljanak még félretenni, és menjenek augusztusban. 20.000 Ft-ból ez nehezen megoldható...
2009. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!