Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Haza utazok pár hónapra...

Haza utazok pár hónapra magyarországba. Mikor kezdjem a pakolást?

Figyelt kérdés
Két személyre... Praktikus Tippek?Utálok pakolni,és suregtni magam.Úgy érzem mindent elfelejtek majd meg bolondok háza lesz itthon.
2012. jan. 10. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok függ attól, hogy

- honnan, melyik országból jössz

- kinél fogsz megszállni (rokon, vagy szálloda)

- önellátó leszel, vagy kiszolgálnak kaja stb. téren

- országunk melyik részében fogsz lakni

2012. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pesten. (bocs ez nem magyar klavi) A telefontol meg mar falra maszok!Anyuhoz megyek.Montreal-bol
2012. jan. 10. 18:55
 3/6 A kérdező kommentje:
*megyunk
2012. jan. 10. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a mamádhoz érkezel, akkor biztosan nem kell tisztálkodási szereket csomagolnod. Maximum a smink-készletedhez berakod a fogkefédet is, mert egyéb tisztálkodási szerek lesznek a mamánál.

Ruha: itt kb. márc. közepéig ugyanúgy tél lesz, mint odakint, tehát a ruhaneműt úgy válogasd. Ha márc. közepénél tovább maradtok, akkor célszerű néhány vékonyabb blúzt, nadrágot becsomagolni és egy vékonyabb kabátot is és a csizma mellé egy átmeneti jellegű cipőt.


Kérdezd meg a mamát, hogy milyen programokat tervez. Pl. opera, vagy (februárban van a "báli-szezon") bálakra, stb. szervez-e programot, kell-e estélyi ruha, cipő, vagy inkább majd veszel itt.


Én úgy szoktam csomagolni, hogy elkezdek írni egy listát, aztán amikor még valami eszembe jut, azt hozzáírom. Amikor elkezdek csomagolni, akkor összerakom egy halomba az egészet, és megpróbálom belerakni a bőröndbe. Persze a végén sok minden marad, mert nem fér el, de a lényegesek biztosan oda kerülnek.

Amikről úgy gondolod, kb. egy héttel előtte már mosd át, (vasald ki), ne maradjon az utolsó percre.

De a mamával mindenképp beszélj, felesleges agyonizgulnod magad, majd ő segít!

2012. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt igen mar mosok :) jo akkor keszitek egy listat szerintem. koszi minden jot
2012. jan. 10. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy az utazás előtti napon kiteszem a bőröndöt az ágyra, kinyitom a szekrényt és válogatok. Viszem - nem viszem... Aztán átnézem a szennyest is, ha van közte olyan, amit szeretnék vinni, akkor azt egy külön zacskóba teszem, majd mamánál kimosom :)

Ami nem ruhanemű, azt már napokkal előtte elkezdem kipakolni egy polcra. Ami eszembe jut, kirakom, majd onnan kerül egyenesen a bőröndbe.

Listát csak a kézitáskára csináltam akkor, amikor a gyerek még kicsi volt, hogy neki minden meglegyen, amire szüksége lehet az út alatt.

Én úgy vagyok vele, hogy amit elfelejtek az vagy nem fontos, vagy pótolható.

2012. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!