Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest mennyire veszélyes?

Budapest mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Főleg a VI. és az V. kerületre gondolok. Az egyik fél azt mondja, hogy rossz a közbiztonság... a másik fél pedig azt, hogy nappal nem is olyan veszélyes, ugyanolyan mint más város... vélemények?
2012. jan. 11. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmi különös nincs, ami miatt veszélyes lenne.

Ott jártam egyetemre, a közelben dolgozom, soha semmi gond nem volt az évek során.

2012. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne veszélyes? Pl 10ker hős utca és környéke az veszélyes, de hogy az V meg VI... hát ott semmi veszély nincs még este sem.
2012. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A fővárosban lakom és Budapest közbiztonságával kapcsolatos kérdésekkel csak itt a gyakorin találkozom.. Semmi félelmetes nincs itt!

Nyilván mindenhol vannak olyan helyek, ahol körülnéz az ember, de azt a saját szemeddel is látod, hogy melyik utcába nem mész be szívesen. Olyan helyre ne költözz! Amúgy meg ha normális helyen laksz, akkor úgyis a főutak menti tömegközlekedést használod főleg, ott meg nem kell semmitől tartanod! Azt is megkockáztatom, hogy biztonságosabb itt, mint egy kis faluban, mivel itt még az éjszaka közepén is járkálnak az emberek, van forgalom, tehát nem egy kihalt helyen mászkálsz védtelenül. Bulizni is gyakran járok, néha éjjel 2-3-4 körül megyek haza és soha nem volt még semmi bajom.

2012. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az V. kerület pont a puccos belváros az a legjobb rész legalábbis a pesti oldalon csak marha drága. És a VI. ker is jó.

Én a VII.-ben lakom nem valami szép de még sosem voltak gondjaim.

Pestiként szerintem -leszámítva a VIII. kerületet- nem egy durranás, nem egy harlem a város. Sokáig délutánosként dolgoztam nem volt probléma hazamenni de azért ha nem muszáj hát nem mennék ki éjjel bizonyos helyeken.

2012. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem veszélyes, max éjjel. De a Népszínház utcába ne menj be...
2012. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ott is ugyan olyan emberek élnek mint máshol,csak annyi hogy nagyobb létszámban,és ezért tűnik úgy hogy több a zsivány ember,pedig nem több.
2012. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 18:00


A Népszínház utcában? Akkor menj végig rajta...

2012. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éjszaka sem vészes. Ez a két kerület maga a belváros, pezsgő éjszakai élet, fiatalok, miegymás. Tulajdonképpen éjszaka nagyobb a sürgés-forgás mint nappal, nagyobb csomópontoknál állandóan vannak járőrök. Én jobban félnék egy elhagyatott sötét utcán átmenni, mint a pesti belvárosban barangolni.
2012. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az V. kerületben lakom ezer éve, és semmi veszélyes dolog nincs itt, a nap bármely szakászban nyugodtan mászkálhat egyedül nő is.
2013. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát az utóbbi években romlott a közbiztonság...
2021. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!