Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Voltál már Miskolcon?

Voltál már Miskolcon?

Figyelt kérdés

Voltál már Miskolcon?

Mi volt az ami tetszett a városban és mi az ami nem annyira?


2012. jan. 18. 14:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Én Miskolcon lakok és hát nem egy jó hely városba bemegyek csizmát venni és nincs egy normális bolt meg ilyenek...

Nem szeretem!

2012. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
beton az egész, kátyús utak, szmog, kevés munkahely...
2012. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Voltam, és nem igazán jön be. Az egyetlen pozitívuma (számomra), h. aránylag nagy.
2012. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is bennszülött vagyok, sz@r város, a belvárost kerüld el kapásból. A barlangfürdőbe érdemes kimenni, bár elég drága, meg fel Lilafüredre.
2012. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is Miskolcon lakok csak kíváncsi vagyok azoknak a véleményére akik nem itt laknak
2012. jan. 18. 15:52
 6/11 anonim válasza:
100%
15:43-as ha már miskolci vagy akkor tudhatnád, hogy nem Lilafüred hanem Lillafüred...
2012. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Ja, azt hívják elgépelésnek, de mondjuk azt, hogy direkt a te kedvedért, hogy beleköthess valamibe.
2012. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, azok fikázzák Miskolcot, akik nem is ismerik elég régen ahhoz, hogy legyen viszonyítási alapjuk. Én ismertem az Iparvárost is, nagyanyám 7.emeleti ablakából lestük, amint ment a csapolás az LKM-ben. A tömegközlekedés kiváló volt, mindent lehetett kapni, este 8 után is kint lehetett lenni az utcákon, legfeljebb a rendőrök hazazavartak. A levegő viszont elég sz@r volt, tiszta korom volt minden, a Szinvában meg kátrányos, olajos víz folyt. Akkor is szerettem. A rendszerváltás utáni időszakban nem annyira, túl sok volt a léhűtő. Most nem értem, hogy csizma, meg beton alapján hogyan lehet megítélni egy várost? Nem kaptál csizmát? Tudod, cipőt a cipőboltban, kenyeret a péknél, húst a hentesnél. Soroljam még? Kátyúk? Szmog? Miért? Máshol nincs? Mégis mit lehet várni egy olyan helyzetben, amikor mindenki a magas benzin miatt nyavalyog, de még akkor sem teszi le az autóját, ha a sarki boltba ki kell menni egy doboz cigiért? Vagy mert derogál neki, hogy buszra szálljon, mert a tömegközlekedés szerinte sz@r, holott a legtöbben tíz-húsz éve nem ültek, utaztak buszon, villamoson. És megkérdezhetném miért kell elkerülni a belvárost, a sétáló utcát? Basszus, én amióta élek, mindig tömeg-közlekedek, de még nem volt olyan, hogy nem jutottam el oda, ahova akartam. Barlangfürdő? Lillafüred? Csanyik- völgy, hegyi túrák a környéken, fesztiválok, múzeumok, Diósgyőr, laza éjszakai élet, Csorba tavi horgászás, meg még a fene tudja mivel elfoglalhatod magad, ha akarod. Csak ki kellene nyitni a szemeteket, fületeket és nem plázába gondolkodni! Kevés a munkahely? Nem kevés, csak nem olyanok, amiért a képzett emberek annyira kapkodnának. Mondjuk amikor muszáj volt, én elvállaltam minden szemét munkát, kevés bérért, amikor meg jött egy jobb lehetőség már odébb is álltam. Máshol sem jobb a helyzet most, aki nem hiszi, járjon utána!
2012. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%
20:00 annyira egyetértek veled!!
2012. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

22:00 nagyon nem értek egyet! Cipőbolt jó van egy pár csak, hogy éppen nincs normális csizma, kabátér is hetekig jártam a várost, táskát se tudtam venni és még sorolhatná...

Jó tényleg olyan vagyok, hogy mindenből a legjobbat szeretem megvenni de felmentem Pestre és már más volt a helyzet! Németországról, Bulgáriáról és a többi ország városairól meg ne is beszéljünk!

2012. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!