Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy lehet utazási irodában...

Hogy lehet utazási irodában elhelyezkedni (mint ügyintéző) tapasztalat nélkül? Sehogy?

Figyelt kérdés
2009-ben csináltam meg egy emelt szintű utazás ügyintéző tanfolyamot, azóta elég sokszor próbálkoztam irodáknál, minden hirdetésben benne van, hogy tapasztalat, tapasztalat... pályakezdők, vagy akik mosz hagyják abba az iskolát, és ezt a szakmát választották, hogy a fenébe helyezkednek el? Komolyan, már minden reményem elszállt. Láttam egy állás hirdetést, ismerem az üzletvezetőt, együtt jártunk a tanfolyamra, neki csak kellett a papír,küldtem önéletrajzot, semmi... felhívtam, és ő is azt mondta, nem tud segíteni sajos, mert sok a munka, tapasztalat kell, nincs idő senkit betanítani. :) Akkor mégis hogyan???? kidobtam az ablakon egy csomó pénzt és égethetem el a papírjaimat??? Akinek nincs tapasztalata, eláshatja magát???
2012. jan. 18. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
probalkozz, nyilvan az elonyben van akinek van tapasztalata de attol meg neked is lehet eselyed. ne add fel.
2012. jan. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán, ha gyakorlatra jelentkeznél egy irodába, úgy h x ideig nem fizetnek érte.

Ha látják, h jó vagy talán később alkalmaznak.

De szállodába, gyógyfürdőbe, wellness központba is jelentkezhetsz.

2012. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hallari válasza:
Nagy szerencse kell hozzá, az biztos. Én is már lassan egy éve keresek állást. Ráadásul nekem van 8 év tapasztalatom is.
2012. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!