Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyáron ki hova megy majd...

Nyáron ki hova megy majd nyaralni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mallorca - 2 hétre - All inclusive
2012. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon gondolkozom...Ausztria, Hollandia, Írország...esetleg Törökország...nem tudom még.

Az biztos, hogy itthon is fogunk nyaralni, Sopron-Fertő-tó környékén....

2012. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi egy hajóutat tervezünk, utána pedig autóval mennénk, Hollandia, Finnország, Svédország felé csavarogni.


Ha ez nem jön össze, akkor pedig a Transzszibériai expresszel mennénk végig az óceánig.

2012. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!


Mi Erdélyt terveztük a barátommal, de úgy néz ki, hogy nem lesz rá pénz sajnos...

2012. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami biztos: gyerekekkel 1 hét Balatonlelle, ezen kívül szeretnénk még 1 hetet a gyerekekkel NY-Mo-on, Dunántúlon utazgatni, kirándulni: Sümeg-Sopron-Kőszeg környékén, esetleg átnézni Burgenlandba is.

Jó lenne a férjemmel kettesben is valami hosszú hétvége: elsőre Isztambult néztem, mert izgalmas a város, sok a látnivaló, és ott még nem jártunk.

2012. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 berlingo válasza:
járdaszigetek
2012. febr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi Izlandot választottuk. Igaz, nem olcsó, de megéri, mert gyönyörű szép. Vízesések, gejzírek, folyók, és még sorolhatnám. Ajánlom mindenkinek!
2012. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!