Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egyetértetek abban, hogy...

Egyetértetek abban, hogy Budapest hangulata teljesen egyedi?

Figyelt kérdés
A Belváros lenyűgöző, épp így hangulatos, hogy egy-egy épület nincs felújítva, romos hangulata van. Aztán ott vannak a híres romkocsmák, nagyon sok külföldi keresi ezeket fel. Az építészet is egyedi.
2012. jan. 29. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ami nagyon hangulatos és van ami nagyon kevésbé. Én elég sok helyen jártam már a fővárosban szinte már majdnem kívülről tudom hogy mi merre van.
2012. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg ott van a sok hajléktalan, aki mindig le akar húzni pénzzel, cigivel. A kancigányok az éjszakai buszokon, a sok bunkó, aki szeret beszólogatni a nőknek csak úgy, a heringdoboz érzetű combino és metro a csúcsforgalomban. Nagyon egyedi :D:D:D
2012. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Kedves előző,


Amíg nem voltál a Londoni csúcsban metrón, addig nem tudod, mi az a heringdoboz feeling. :) Ahhoz képest a pesti még délután négykor is szinte üres :D


Hongkongról ne is beszéljünk :D

2012. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

"Egyetértetek abban, hogy Budapest hangulata teljesen egyedi?"

Egyetértek, ritka okádnivaló város.

2012. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
22%

Elvétve látok olyat, amire ráfognám, hogy szép. Egyébként büdös, koszos, letargikus, és lecsúszott, elhanyagolt külsejű. Viszonyítási alapom az egyediséghez nincs, gyerekként láttam más fővárosokat... Bár nem remélem, hogy ennél jobban karban vannak tartva.

Budapesten igazából félek körülnézni, mert rendre megakad a szemem emberi és állati ürüléken, temérdek elhajított szeméten, bunkó embereken, és nem ritka a bántóan csúnya épületrész sem. :/

Nekem nem jön át semmi pozitív egyedi hangulat.

2012. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!