Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecenből Keszthelyre...

Debrecenből Keszthelyre vonattal hogyan?

Figyelt kérdés

Nyáron mennénk Keszthelyre, de ahogy láttam, csak ilyen 2-4 átszállásos vonatok vannak most az elvirán.

Nyáron tényleg van közvetlen járat is?

az mikortól, hogyan jár?


2009. máj. 30. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenből Bp keleti vagy nyugati,és onnan Bp keletiből vagy a déliből lehet eljutni Keszthelyre.a nyáti menetredet még nem néztem,szerintem ha ic-vel mentek nem kell átszállni.Mi is oda készülünk a nyáron.....

Jó nyaralást4

:-)))

2009. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi.

már 2 ismerősöm mondta, hogy van vagy debrecenből, vagy nyíregyházáról közvetlen járat keszthelyre, aminek nagyon örülnék, mert a pesti átszállásos vonalakon pesten egyik pályaudvarról a másikra kellene menne tömegközlekedéssel, azt meg nem nagyon akarom

2009. máj. 31. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Elvira mindenki jó barátja, csak ki kell tanulni a használatát... Rákerestem egy nyári időpontban (egészen konkrétan július 16-án) a vonatokra és lám, mit dobott ki: van átszállás nélküli is. 6:13-kor indul Debrecenből és 13:08-ra érkezik Keszthelyre. Igaz, csak gyorsvonat, tehát kaland az utazás. Sajnos a vonat információi hiányosak (csak annyit ír, hogy naponta közlekedik), de kb. 3 perces keresgélés után sikerült kideríteni, hogy először június 20-án, szombaton közlekedik.
2009. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi!

mikor ez előtt néztem kb 1 hónapja, akkor még nem volt ott:))

2009. máj. 31. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!