Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Várpalotán milyen olyan...

Várpalotán milyen olyan közösségi ház van, ahova a fiatalok betérhetnek hogy ne a kocsmába legyenek?

Figyelt kérdés
Hideg van és 4 óra a busz indulásáig! Ez az idő alatt mit tehet egy 16 éves?
2012. jan. 31. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A távolsági buszmegállóban bent meleg van.Habár én nem ismerem Várpalotát,de hát általában minden városban van meleg váróterem.

Talán kérdezd meg buszpályaudvart telefonon.

2012. jan. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Várpalotai kulturálódási buszpályaudvar! Hmmm nem is hangzik rosszul ott kaptam el 4 heroin terjesztőt és még mindig van!
2012. jan. 31. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi van ??? Heroin terjesztők?Nem nagy a fantáziád,hülye gyerek! 16 évesen marad otthon ha nem találod fel magad,majd jól meg vernek csak reklámozd az ilyesmit.
2012. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj aki rám támad az a következő 6 évet börtönben tölti! Mivel rendőr vagyok és féltem a kislányom!
2012. jan. 31. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!