Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha a volánbusznál váltok egy...

Ha a volánbusznál váltok egy adott vonalon mondjuk 40 km-es bérletet, azt másik vonalon felhasználhatom-e ami csak 15 km?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A meghatározott vonalra szóló bérlet csak arra a vonalra szól. Abból a szempontból igazad van, hogy a céget nem éri kár, hiszen kevesebb szolgáltatást veszel igénybe, mint amennyiért fizetsz.

De ez olyan, mintha egy mekiben vennél egy hambi menüt, de egy másikban kérnéd ki, de üdítő és krumpli nélkül.

2012. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt lehagytam: ha nem egy alkalomról van szó, hanem csak a másik vonalon használnád a bérletet, az érvényessége még nem kezdődött el, akkor talán ki tudod cseréltetni.
2012. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tündianya válasza:
Igaza van a hozzászólónak, hiszen kell hozzá fényképes bérletigazolvány is és arra ráírják, hogy milyen útvonalon használod és hány km-re. Ezzel együtt érvényes a bérlet.
2012. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Pontosítsunk...

Vonalnak egy adott utazási útvonalat neveznek.

Szóval, ha neked van bérleted pl Bp - Kecskemét között, akkor a ezen az útvonalon használhatod a bérletet bármelyik vonalon ami magába foglalja. Illetve, ha azon útbaesik a közelebbi célpont (pl.: Dabas) addig is nyugodtan utazhatsz vele. Más irányba nem jó :D

2012. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha Nagykáta-Monor közt van bérleted,akkor azt használhatod a Kiskunhalas-Kecel közötti szakaszon is....
2012. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem lehet!


Nekem Győr és Rábapatona utvonalra szól a bérletem ez 20 km.!

Gönyű és Győr 17 km...és büntettek meg...vagyis nekem el lett intézve, és nem kellett akkor 6000ft-ot fizetnem, bérletem si visszakaptam..mert hazamneni sme tudtam volna..de a buszsofört megbüntették..mert nem figyelt! Csak egy a gond..hogy én így kb 2 évig rendszeresen mentem gönyűre...és nem egy ellenőrzés volt-.-

2012. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!