Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy lehet a leggyorsabban és...

Hogy lehet a leggyorsabban és a legegyszerűbben eljutni tömegközlekedéssel a Déli pályaudvartól a Westend bevásárlóközpontig?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1.

Metróval a Deák térig mész, ott átszállsz a 3-as metróra (Újpest felé) és kettő megállónyira van a Westend.


2.

A Délitől villamossal 1 megállót mész a Moszkva (Széll Kálmán) térig ahol átszállsz a 4-es 6-os villamosra és a Nyugatiig mész, ami a hatodik megálló.

2012. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Az első megoldás olcsóbb és egyszerűbb.
2012. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyorsabb villamossal.

Délitől a 61 -es villamossal egy megálló a széll kálmán(moszkva) térig onnan pedig a 4-6os-al hat megálló a nyugati pu.

A 61-es en potyázol, egy megállót simán lehet. Akkor árban is annyi mint metróval.


Üdv.

2012. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy a városban ismeretlennek könnyebb kiigazodni a metróhálózaton, mint akár a Moszkván, akár a Délinél megkeresni a villamosokat.
2012. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A Deák téri metrós átszállást én vidéki embernek nem javaslom, ott még a pestiek is könnyen elkeverednek az útvesztőkben. Szerintem legegyszerűbb a délitől metróval a Blaha Lujza térig, onnan 4-es 6-os villamossal a Westendig (Nyugati térig).
2012. febr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Ha két metróval mész, ne felejtsd el, hogy a metróátszálláskor NEM kell még egy jegyet lyukasztanod!

Amúgy leggyorsabb szerintem a Déli -> Metró Széll Kálmán térig -> 4,6V -> Nyugati pu.

2012. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

09:32 vagyok megint.

Még valami. ilyen kérdésekben érdemes megnézni a www.utvonalterv.hu oldalt, van bp-i tömegközlekedés-tervezője.

2012. márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a Deákon eltévedni? Minden rendesen ki van táblázva, a 2-es metró peronjáról egy egyenes folyosó átvezet a 3-as peronjára. Továbbra is azt mondom, hogy sokkal egyszerűbb, mint a Moszkván kitalálni, hogy melyik villamos honnan hova megy.
2012. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

62 szazalekos valaszolonak igaza van

maar a Delinel megtalalni a villamost se egyszeru, ket iranyba is megy ellentetben a metroval

aztan a Moszkvarol szenvedni a 4-es 6=ossal meeg 6 megallot, kozlekedesi lampakkal megfuszerezve... nonszensz


metroval eltevedni nem lehet, a Deakon az osszekoto folyosot megtalalni nem kunszt, ha az ember tud olvasni. ha megse tud, akkor forduljon balra, mert az a helyes irany.

2012. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MrPifta ***** válasza:
Már hogy lenne a metrós olcsóbb, mint a villamosos? A metróra lehet, hogy 1 jegy kell, de az KELL, mert a nélkül nem tudsz lemenni, a villamosokra pedig csak akkor kell jegy, ha jön ellenőr, és gyorsan lyukasztasz egyet, de ha nem, akkor nem kell. Inkább villamos, az olcsóbb.
2012. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!