Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Utazásban kérném a segítségüke...

Utazásban kérném a segítségüket. Szigetszentmiklós József Attila teleptől a Dunaharaszti TESCO-ba szeretnék eljutni. Ötletek?

Figyelt kérdés

Ugyebár ha felszállok a HÉVre -Szigetszentmiklós József Attila telepen- majd Dunaharaszti külsőn leszállok odáig oké. Hogyan tovább? Mennyi időmbe fájna ezt a teljes távot megtenni? Nagyon szükségem van a segítségre, mert munka miatt kérdéses, hogy még is mennyi idő az utazás, stb...

Köszönöm a választ előre is!


Dunaharaszti Tesco címe: 2330, Dunaharaszti Némedi út 69.


2012. márc. 5. 17:40
 1/8 A kérdező kommentje:
:( magamtól kell akkor megoldanom :\
2012. márc. 5. 19:40
 2/8 anonim válasza:
Megnéztem az interneten. elmész hévvel Dunaharaszti külsöig,onnan pedig pár percet kell sétálni. max.50-55perc az ut.
2012. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
50-55 perc az út? Nem értem.. Hisz 10 perc hév odáig, akkor az a pár perc séta az ilyen sok lenne, hogy 50-55re jött ki? :D
2012. márc. 8. 14:09
 4/8 anonim válasza:
mivel nem vagyok ismerös arra(de segiteni szerettem volna) igy interneten néztem és ott a várakozási idöt is beleszámolta.
2012. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azért a segítséget, a szándék megvolt és ez a legfontosabb! :-) Kicsit utánanézek majd, van időm egyébként is .. :-)
2012. márc. 9. 11:37
 6/8 anonim válasza:
igy van :) én a bkv utvonaltervezövel néztem!
2012. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dunaharaszti külsőtől az 1-es helyijárattal kell elmenni a Tescónál található végállomásig. A HÉV-hez általában van csatlakozás.
2012. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. máj. 15. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!