Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok olyan kempinget, ahol...

Tudtok olyan kempinget, ahol lehet randalírozni?

Figyelt kérdés

Sok helyről kiraktak vagy kitiltottak minket (amin nem csodálkozok és maximálisan egyetértek!). Nagyon nagyon hangosak vagyunk. Tőrünk, zúzunk, fiúk, lányok és sokan vagyunk 10-15 fő.

Valami olyan kempinget keressük, ami vagy víz közvetlen közelébe vagy termálfürdős. És nyugodtan lehet zajongani, ne szóljon ránk senki. Ha okozunk olyan kárt, ki fogjuk fizetni ezen ne múljon. Fesztiválok jók ilyen szempontból, de hát azt sajnos nem mindenki engedheti meg magának. Velencei tónál találtam/voltunk ilyen kempingbe van direkt ilyen kialakított rész, csak nem tetszett a hely senkinek :/

Ha tudtok ilyen helyeket mondani, hálásak lennénk érte :)


2012. márc. 11. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Remélem a biztonságiak előbb-utóbb leszoktatnak az állati viselkedésetekről,

és titeket "törnek-zúznak" majd össze...

...de csak addig amíg még mozogtok!!!

2012. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is nagyon remélem!

Köszi :)

2012. márc. 11. 23:06
 3/3 anonim válasza:

Ha törtök-zúztok,akkor nektek valamilyen kavicsbányához kellene mennetek bulizni,mert talán abban nem tudtok kárt csinálni.

Vagy egy kicsit el kellene gondolkozni és változtatni a viselkedéseiteken.

Szerinted ez olyan jópofa,hogy ki vagytok tiltva mindenhonnan?

Más odamegy pihenni,esetleg a családdal,gyerekekkel,ti meg randalíroztok,meg törtök-zúztok???

Mégis hova mennétek? Szerintem Hortobágy való nektek a puszta közepén,vagy az említett kavicsbánya!

2012. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!