Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balaton, de merre?!

Balaton, de merre?!

Figyelt kérdés
A családommal a Balatonon szeretnénk nyaralni, de még nem tudjuk, hogy hol. Hárman mennénk (a férjem, a 15 éves lányom és én). Egy hétre olyan 150ezer forintot áldoznék fel a szállásért. Valami tipp esetleg?
2012. márc. 14. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi itt voltunk: [link]
2012. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor. Fürdőszezon előtt nagyon szép a Káli medence, vagy a Badacsony-Szigliget környéke.

Fürdőszezonban főleg a strandminőség lehet szempont.

2012. márc. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Közvetlen a Balaton mellett szeretnénk megszállni.. És július közepe-végefelé..
2012. márc. 15. 11:22
 4/8 anonim válasza:

Balatonfüred. A Tagore sétány nagyon szép, a kemping strandja nagyon jó, illetve a másik az Esterházy strand. A harmadik strand szerintem nem olyan jó.

A "görögfaluban" valami élményközpontot(?) csináltak, ez most nem tudom, hogy üzemel.

De egy biztos, hogy Balatonfüreden akkor is van mit csinálni, ha rossz az idő. Sok program van.

Alsóörsön mi halálra untuk magunkat esténként, mert délután vége volt az életnek, a szórakozóhelyek pedig silányak. Almádi sem a régi már.

Siófok meg inkább a német fiatalok helye.

2012. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És Balatonfüreden van valami jó és megfizethető szállás amit ajánlani tudnátok?
2012. márc. 16. 13:12
 6/8 anonim válasza:

A zimmerinfo.hu-n nagyon sok szállás van.

Mi itt voltunk : [link]


Én meg voltam elégedve vele, tiszta apartmant kaptunk, a Tagore sétány 3 perc sincs gyalog, zárt parkolójuk van, a tulaj is kedves.

2012. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És olyan szállást nem tudnátok ajánlani ahol minimum reggelit adnak és megfizethető is..?
2012. márc. 16. 17:40
 8/8 anonim válasza:

Balatonboglár

Szép,tiszta strandja van,egész olcsó kajáldákkal

Augusztusban vannak a bornapok,akkor aztán van buli

2012. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!