Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek hogy találhatom...

Szerintetek hogy találhatom meg interneten keresztül? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy iszonyat helyes kalauz a Budapest-vác; Budapest-Esztergom és a Budapest-Veresegyház-Vác vonalon. elég fiatal olyan 23-24 körüli nagy barna szemekkel. szeretném őt megtalálni facebook-on vagy valahol. normális válaszokat légyszi. (amúgy nagyon ritkán találkozunk akkor is csak pár percet tudunk beszélni azért is szeretném neten megkeresni)

2012. márc. 30. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Te szerencsétlen tyúkeszű lány!

Fél óránként felrakod ezt??

Szeretnéd már, hogy téged is kilyukasszon végre a kaller?!

2012. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj, de csak 1x raktam fel az pedig ez. ha kettőslátásod van fordulj orvoshoz. amúgy meg semmi olyat... -_-"
2012. márc. 30. 21:29
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Ezek szerint be voltál drogozva, mert 2x van közvetlenül egymás után felrakva a vágyódásod a kalauz lyukasztója után!!

Na, ki nem tud számolni??

Te szerencsétlen!!

2012. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Firetor válasza:

Fel lett rakva egy értelmes kérdés, erre valami retardált válaszol, mert sz*r az élete...:P


-Facebook, munkahelykeresés (megadásával) ha egy kis szerencséd van. De am a vonaton ha ügyes vagy az egyik utasból is kiszedheted az infót :)

2012. ápr. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi. :)
2012. ápr. 9. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred el személyesen a telefonszámát? Ha látod, hogy ő az, ne vedd elő a jegyed. Hagyd, hogy elkezdődjön a büntetési procedúra, és amikor már tárasalogtok, akkor bevallhatod az igazat. Előveszed a jegyet, és ha szerencséd van, akkor bej9össz neki.
2012. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyanez velem is..:( csak a Bp.-Ceglédi vonalon láttam és kék szeme volt de sehogy nemtudom megtalálni :\ szerintem be kéne mondani az induló vonatok után a kalauzok nevét :DD
2013. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egy buszsofőrt találtam meg, a korát, lakóhelyét besaccoltam, szerencsére ő kiírta iwiwen, hogy a volánnál dolgozik.

Figyeld, hogy a kollégák megszólítják-e, vagy valami ezer éve a vonaton utazó mami mellé ülsz, ő hátha még az élettörténetét is tudja.

De leginkább ha épp találkoztok és beszélgettek megkérdezed a nevét, én a jegyvásárláson túl nem jutottam. :)

2013. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!