Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » SOS! Wizzair repulojegyet...

SOS! Wizzair repulojegyet vettem, e-szamlat kuldtek, de a program, amit le kene tolteni (multisigno verify) nem mukodik a gepemen! Mit tegyek? Volt mar valakinek hasonlo gondja?

Figyelt kérdés

A progit le tudom tolteni az emailben kuldott linkrol,fel is telepiti, de nem indul el. windows7 van a gepemen, eredeti.

probaltam google-ben is kikeresni a letolteset, de ott meg egy driver scannelo progit akar minden aron megvetetni a letoltes elott. szoval tanacstalan vagyok.

remelem valaki tud segiteni!!!



2012. márc. 31. 16:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt az email lenyegesebb resze:


"In attachment you can find the electronic invoice corresponding to your reservation. This invoice is issued by Wizz Air Hungary in compliance with the relevant Hungarian regulations and is the original invoice (file with extension mssign).


Should you wish to verify the authenticity of the invoice, you can do so using MultiSigno Verify software which can be downloaded free of charge from here.


You can view the invoice as a pdf file. To open this file the software Adobe Acrobat Reader 7 should be installed on your computer."


megegyszer koszi elore is ha valaki tudna segiteni!!!

2012. márc. 31. 16:36
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy repülőjegyhez nem kell letölteni semmit!



"Should you wish to verify the authenticity of the invoice, you can do so using MultiSigno Verify software which can be downloaded free of charge from here."


Ez azt jelenti, hogy ha ellenőrizni akarod a számla hitelességét, akkor azt azzal a programmal teheted meg.


A pdf-et pedig megnézheted, kinyomtathatod, mint bármelyik másik pdf fájlt.

2012. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Ment a zold kezecske!
2012. márc. 31. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!